![]() |
|
|
|
|
#1 |
|
Начинающий
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 8
![]() |
Будую свою оселю. У минулому році закопав два бетонних кільця з кришкою і дном (6 кубів) з розрахунку що буду вивозити продукти життєдіяльності камазами. Зараз бачу що замовляти машину доведеться один раз в 3 тижні. Думаю що це буде дорогувато. Підкажіть чи можна зараз як то модернізувати моє спорудження так що б якомога рідше вивозити воду. Місце на ділянці є, але лякає близькість розташування свердловини.
Последний раз редактировалось Микола; 23.03.2017 в 15:26. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Слушатель
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 10
![]() |
Я б зробив ще два колодязя додатково до септика з переливами. Розташував би їх ближче до верхнього лівого кута ділянки. Там ще місце залишиться для поля фільтрації на майбутнє. А ділянка рівна? Може є ухили? Якщо є невеликий ухил від свердловини було б добре.
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Начинающий
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 8
![]() |
Я так розумію без поля фільтрації закопувати ще два колодязя безглуздо? Ухилу на ділянці немає.
Можливо можна зробити так, щоб з існуючого колодязя перекачувати все подалі від свердловини? |
|
|
|
|
|
#4 |
|
Слушатель
Регистрация: 21.02.2017
Сообщений: 12
![]() |
По хорошему поле фильтрации нужно для равномерного отвода "очищенной" жидкости на большую площадь. Встречал варианты когда 3-й колодец с "очищенной" водой устанавливался на подушке из песка и щебня- это и было своеобразным полем фильтрации. Правда на глинистом грунте такой
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Слушатель
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 10
![]() |
Сенс є. В останньому колодязі буде вода відходити. Як швидко - залежить від грунтів. Але все одно буде відходити. Поспостерігаєте. Якщо не буде справлятся - будете з полем фільтрації морочитися
PS. ухили треба приладами поміряти. Іноді на око не видно, а ухил є. |
|
|
|
|
|
#6 |
|
Начинающий
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 8
![]() |
У мене ємність закопана на глибині 4 м. Якщо перемичку (перелив) робити на 1,5 метрів, боюся може перемерзнути. Останній колодязь або поле розсіювання можна робити поруч зі свердловиною, тому доведеться відводити подалі. Чи можна перелив зробити горизонтальний і довгий (15-20 метрів)?
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Читатель
Регистрация: 05.01.2017
Сообщений: 39
![]() |
Ви описуєте дуже поширений варіант з фільтруючим колодязем, але як правильно помітили непридатність його використання на глинистих ґрунтах.
Можна, але не горизонтальний, а з ухилом до 5 см / м. |
|
|
|
|
|
#8 | |
|
Начинающий
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 8
![]() |
Цитата:
Прокладаємо трубу 20м. з ухилом 5 см / м виходить на виході глибина 3 м. Копати таку траншею трохи важко ![]() Може бути все таки є якісь насоси, щоб транспортувати відходи з вигрібної ями в септик по поверхні землі або по трубі закопаною на штик лопати? Допускаю що можна закопати трубу з ухилом, але все одно каналізаційні води потрібно підняти до рівня грунту. |
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Читатель
Регистрация: 05.01.2017
Сообщений: 39
![]() |
Чому так глибоко? Зазвичай кришка септика на поверхні.
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Начинающий
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 8
![]() |
Так порадили, що інакше замерзнути може і порвуться труби
|
|
|
|