![]() |
|
|
|
|
#1 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
Добрий день, шановні форумчани! Тільки не пишіть, будь ласка, про те, що ось які ми не компетентні та інше, що вибрали такий геморой. Молоді, недосвідчені, ЗНАЄМО
) Прошу допомоги у вирішенні проблеми, а проблеми ось яка. Якщо коротко, купили будинок для ПМЖ в 30км від Ковеля, прийшла весна, виявилося лоханулись і будинок, виявляється, стоїть ніби як в болоті. Ділянка розташована в низині і по весні топить верховодка. Склад: грунт 70-90см, далі глина (метра 2 копав, глина хороша, без піску). У минулому році зробили дренаж, його видно на фото 2,3,6 і 8, але настали холоди і не встигли закласти дренажну трубу і засипати. Все це справа йде в колодязь, а з колодязя, за 150 метрів по поліпропіленової трубі в річку. Підлогу вирішили відразу міняти і піднімати її. В одній з кімнат знята повністю підлога і видно на фото 1, 1-1 (орігінал1), 5,4 що власне турбує. У цьому році у нас було дуже багато опадів і снігу дуже багато. Хочемо відсипати всю ділянку піском, потім дрібним щебенем, і далі тротуарною плиткою, на фото 2 показані межа останнього шару відсипання, далі вимощення, а на самій ділянці плитка. У самому будинку хочемо зробити засипні підлоги, пиріг такий, від низу до верху: пісок - руберойд - пісок - плівка - стяжка 10см - чистову підлогу. Чи всі правильно? Може бути, щось порадите?
|
|
|
|
|
|
#2 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
Тому і роблю все в комплексі, дренаж і підлоги по грунту. Сам дренаж навколо будинку і рівень РГВ буду відслідковувати в колодязі. Як думаєте сама підсипка в будинку, при гарному і правельно ущільненні, не обсипаючи місцями, чи не просяде? Ще цікаво скільки пісок буде тримати вологу при максимальному затопленні, мені здається вона повинна рівномірно і відразу виходити при зниженні РГВ?
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
|
|
|
|
|
|
#4 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
Так на форумі, такі ж фахівці. Та й форум власне для цього і існує. Ви б краще пояснили звичайною українською мовою, що потрібно ще знати для вирішення проблеми, а не професійними термінами. Не думаю що тут така проблема, що тільки з фахівцем і вирішити, у яких ціни завищені і за книжками самі радять, не розбираючись в тому, що в них написано. Думаю видалено можна все вирішити і порадити маючи достатньо інформації
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
Фахівці радять поміняти грунт, також порадили дренаж, відсипання, і заміна підлоги з підняттям на лаги, а ще порадили засипати керамзитом шар, приблизно, 10см в підпілля, щоб він вологу вбирав. А тут не волога, а басейн)
|
|
|
|
|
|
#6 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
Ось трохи фоток як буде працювати дренаж і фото місцевості. Вели трубою, так як НЕ прориті канави біля будинків. Справа, на сусідній ділянці видно, що є ставок і це найнижче місце на карті. Ставка там давно вже справді немає, він засипаний, але вода все ж трохи накопичується по весні. Та й очеретом там все зарасло
|
|
|
|
|
|
#7 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 29.09.2015
Сообщений: 64
![]() |
А как у соседей обстоят дела с водой? тоже затапливает?
|
|
|
|
|
|
#8 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
|
|
|
|
|
|
#9 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 29.09.2015
Сообщений: 64
![]() |
А не думали над тем, чтобы совместно с соседями объединиться и сделать совместную дренажную систему?
|
|
|
|
|
|
#10 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
Теж думав про це, та хоча б канаву прокопати біля всіх будинків і в річку. Вони там живуть давно і їх там все влаштовує, половина: переконати, а якщо і переконаємо, то самі вони навряд щось робити будуть. Хочуть безкоштовно і жопу не піднімати з дивана на болоті
|
|
|
|