![]() |
|
|
#20 |
|
Читатель
Регистрация: 05.01.2017
Сообщений: 39
![]() |
так я ж не пропоную Вам робити один в один. Основна ідея - септик. ФК може у Вас і не впорається. Тоді будете відкачувати з нього надлишки Дренажник.
|
|
|
|