![]() |
|
|
#1 |
|
Начинающий
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 8
![]() |
Будую свою оселю. У минулому році закопав два бетонних кільця з кришкою і дном (6 кубів) з розрахунку що буду вивозити продукти життєдіяльності камазами. Зараз бачу що замовляти машину доведеться один раз в 3 тижні. Думаю що це буде дорогувато. Підкажіть чи можна зараз як то модернізувати моє спорудження так що б якомога рідше вивозити воду. Місце на ділянці є, але лякає близькість розташування свердловини.
Последний раз редактировалось Микола; 23.03.2017 в 15:26. |
|
|
|