![]() |
|
|
#1 |
|
Начинающий
Регистрация: 28.03.2017
Сообщений: 8
![]() |
У цьому сезоні (після закінчення) повністю планую міняти систему опалення, так ось питання, продаваки, впарили мені синій бачок, його призначення для насосів систем питного водопостачання, він в горизонтальному вигляді(як на фото 1)
в іншому магазині, сказали, що потрібно було купувати розширювальний бачок, зеленого або червоного кольору, тут порився в інтернеті, там написано, що вони відрізняються тільки за матеріалом гуми, - В баках для води вона з харчової гуми, а в розширювальних вона з технічної. А принцип роботи - один в один. Але в тому, іншому магазині, мені сказали що вони, для котлів бувають строго в вертикальному вигляді! Старий був теж вертикальний! приблизно такий як на фото |
|
|
|