![]() |
|
|
#1 |
|
Слушатель
Регистрация: 30.03.2017
Сообщений: 14
![]() |
У мене в погребі вузол введення води в будинок і система очищення
На трубах постійно накопичується конденсат Хочу відвести цей конденсат. Порадьте, як би це зробити? 1. Хочу спробувати прив'язати кілька ниток на трубу і від них вже в лоток розташований під трубою. 2. Можна чимось гідрофобним пофарбувати труби, з іншого боку ПП і так гідрофобний. 3. Ще думка прийшла, зробити пропил в повітроводі і надіти його на труби. Наприклад, 100 прямокутний повітропровід. Потім через цей повітропровід організувати окрему циркуляцію повітря, розділену з вентиляцією. P. S. Вентиляція в погребі примусова. Утеплення труб не пропонувати, як раз навпаки хочу використовувати низьку температуру труб для зниження вологості. |
|
|
|