![]() |
|
|
#20 |
|
Читатель
Регистрация: 17.09.2015
Сообщений: 43
![]() |
Одягніть на них утеплювач і нічого, нікуди відводити не треба буде.
Конденсат від того що вода в трубі холодна і виходить різниця температур, точка роси виходить на трубі. На гарячій же трубі у вас немає конденсату) Пивце холодненьке з холодильника дістаньте, пляшечка у вас запітніє, навіть коли вологість буде мінімальна. Ось вам аналогія. |
|
|
|