![]() |
|
|
#1 |
|
Читатель
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 30
![]() |
Поставив насосну станцію з акумулятором на 2 літри, не сподобалася пульсація при роботі. По суті - що ще чекати від дволітрового акумулятора. переробив на великий. Все нормально працювало довгий час в НЕ напряжно для обладнання режимі.
Останнім часом щось порушилося. При споживанні води (скажімо, змив бачка) насос поки накачає повний бачок вмикається і вимикається на слух приблизно раз в секунду або частіше. Тобто вкидає води по столовій ложці. Чи то реле тиску чудит то чи щось з грушею. Начебто і розбирати не хочеться відразу - так-сяк все працює. А при розборі на якийсь час взагалі без води залишуся. Що можна подивитися-протестувати спочатку? |
|
|
|