Вернуться   Форум Nasos-online > Форум насосного портала > Станции водоснабжения

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 31.03.2017, 13:15   #1
Иваныч
Читатель
 
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 30
Иваныч на пути к лучшему
По умолчанию Дуже часто включається насосна станція

Поставив насосну станцію з акумулятором на 2 літри, не сподобалася пульсація при роботі. По суті - що ще чекати від дволітрового акумулятора. переробив на великий. Все нормально працювало довгий час в НЕ напряжно для обладнання режимі.
Останнім часом щось порушилося. При споживанні води (скажімо, змив бачка) насос поки накачає повний бачок вмикається і вимикається на слух приблизно раз в секунду або частіше. Тобто вкидає води по столовій ложці. Чи то реле тиску чудит то чи щось з грушею.
Начебто і розбирати не хочеться відразу - так-сяк все працює. А при розборі на якийсь час взагалі без води залишуся. Що можна подивитися-протестувати спочатку?
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC01029.jpg
Просмотров: 21136
Размер:	170.7 Кб
ID:	116   Нажмите на изображение для увеличения
Название: DSC01030.jpg
Просмотров: 21002
Размер:	182.3 Кб
ID:	117   Нажмите на изображение для увеличения
Название: Фото-0718.jpg
Просмотров: 21124
Размер:	129.1 Кб
ID:	118   Нажмите на изображение для увеличения
Название: Фото-0719.jpg
Просмотров: 21095
Размер:	152.7 Кб
ID:	119  
Иваныч вне форума   Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:54. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
//Analytics