![]() |
|
|
#18 | |
|
Читатель
Регистрация: 17.09.2015
Сообщений: 43
![]() |
Цитата:
у мене також водопровід через погреб, але конденсата немає від труб а від вологості, а вологість не з примхи погребу, а від вентиляції - теплий, насичений вологою повітря продувається по припливної вентиляції в холодний погріб, восени - взимку ж погреб висихає, знову ж вентиляція, тільки рівень вологості прітходящего повітря набагато нижче |
|
|
|
|