![]() |
|
|
|
|
#1 |
|
Читатель
Регистрация: 17.09.2015
Сообщений: 43
![]() |
Одягніть на них утеплювач і нічого, нікуди відводити не треба буде.
Конденсат від того що вода в трубі холодна і виходить різниця температур, точка роси виходить на трубі. На гарячій же трубі у вас немає конденсату) Пивце холодненьке з холодильника дістаньте, пляшечка у вас запітніє, навіть коли вологість буде мінімальна. Ось вам аналогія. |
|
|
|
|
|
#2 |
|
Слушатель
Регистрация: 21.02.2017
Сообщений: 12
![]() |
|
|
|
|
|
|
#3 |
|
Слушатель
Регистрация: 30.03.2017
Сообщений: 14
![]() |
|
|
|
|
|
|
#4 | |
|
Читатель
Регистрация: 17.09.2015
Сообщений: 43
![]() |
Цитата:
Якби вона була дійсно настільки висока, то по стінах б текло і стелі. |
|
|
|
|
|
|
#5 |
|
Слушатель
Регистрация: 21.02.2017
Сообщений: 12
![]() |
|
|
|
|