Вернуться   Форум Nasos-online > Форум насосного портала > Дренаж, канализация, септики

Ответ
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 23.03.2017, 16:52   #11
Mehanic
Читатель
 
Аватар для Mehanic
 
Регистрация: 17.09.2015
Сообщений: 43
Mehanic на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Микола Посмотреть сообщение
Будую свою оселю. У минулому році закопав два бетонних кільця з кришкою і дном (6 кубів) з розрахунку що буду вивозити продукти життєдіяльності камазами. Зараз бачу що замовляти машину доведеться один раз в 3 тижні. Думаю що це буде дорогувато. Підкажіть чи можна зараз як то модернізувати моє спорудження так що б якомога рідше вивозити воду. Місце на ділянці є, але лякає близькість розташування свердловини.
Треба б розповісти, який грунт, яка свердловина ...

У мене, наприклад, відстань така ж, але свердловина на вапняк, і після 20 м піску йде 30 м юрської глини. Зливаю в пісок без остраху.
Mehanic вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 16:55   #12
Микола
Начинающий
 
Регистрация: 23.03.2017
Сообщений: 8
Микола на пути к лучшему
По умолчанию

Ще раз (більш докладно) опишу ситуацію.
Маємо свердловину (18 метрів) поруч з будинком. Рівень води в свердловині (якщо не качати) 2 метра від землі. На відстані 15 метрів від свердловини закопана бетонна ємність під стічні води. Глибина ями 4 метри. Висота ємності, 2 метри, дно бетонне. Зверху все засипано землею 2 метри. З септика зроблений вихід для відкачування на поверхню землі (труба 150мм.).
Відкачувати цю ємність доведеться один раз в 3 тижні.
Грунт - глина. Коли копали яму під септик на глибині 3 метрів виявився пласт вапняку (20 см). далі знову глина.
Завдання наступне:
Чи можна переробити даний септик так щоб відводити води подалі від свердловини?
На фото з яндекс карт маленької червоною крапкою відзначена свердловина, великий септик
Миниатюры
Нажмите на изображение для увеличения
Название: 123.jpg
Просмотров: 132
Размер:	103.2 Кб
ID:	95   Нажмите на изображение для увеличения
Название: 321.JPG
Просмотров: 130
Размер:	34.5 Кб
ID:	96  
Микола вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 16:57   #13
Mehanic
Читатель
 
Аватар для Mehanic
 
Регистрация: 17.09.2015
Сообщений: 43
Mehanic на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Микола Посмотреть сообщение
Грунт - глина. Коли копали яму під септик на глибині 3 метрів виявився пласт вапняку (20 см). далі знову глина.
На мій погляд ви можете зливати воду на вапняк. Ємність треба переробити в двокамерний (як мінімум) септик і зробити перелив в фільтраційний колодязь, який поставити на вапняк.

Це навскидку, треба більш детально консультуватись у місцевих спеців і консультантів.
Mehanic вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 17:00   #14
Петрович
Читатель
 
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 35
Петрович на пути к лучшему
По умолчанию

Прошу вибачення, але у мене схожа ситуація! Майбутній септик буде знаходиться приблизно в 15-17 метрах від колодязя. Інакше не вийде. Так само планую: дно, три кільця, кришку. Шви замажу. І у мене починаючи від колодязя йде схил вниз. Тобто однокамерний септик буде нижче колодязя приблизно на 1-1,5 метра. У моєму запаленому мозку народилася ідея кинути в колодязь фекальнік з подрібнювачем по типу V1500 і після розмішування відкачувати все це на пустир по трубі 50 мм. Відстань до пустиря приблизно 30-35 метрів і майже завжди під ухил. На пустирі мої стоки ні кому не завадять. Один сумнів - насос впорається з таким завданням? І чи не буде замерзати вміст стічного колодязя в сильні морози?
Чисто теоретично можна і машину приганяти, але якось дорогувато!
Петрович вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 17:01   #15
СЦН
Читатель
 
Регистрация: 05.01.2017
Сообщений: 39
СЦН на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петрович Посмотреть сообщение
Прошу вибачення, але у мене схожа ситуація! Майбутній септик буде знаходиться приблизно в 15-17 метрах від колодязя. Інакше не вийде. Так само планую: дно, три кільця, кришку. Шви замажу. І у мене починаючи від колодязя йде схил вниз. Тобто однокамерний септик буде нижче колодязя приблизно на 1-1,5 метра. У моєму запаленому мозку народилася ідея кинути в колодязь фекальнік з подрібнювачем по типу V1500 і після розмішування відкачувати все це на пустир по трубі 50 мм. Відстань до пустиря приблизно 30-35 метрів і майже завжди під ухил. На пустирі мої стоки ні кому не завадять. Один сумнів - насос впорається з таким завданням? І чи не буде замерзати вміст стічного колодязя в сильні морози?
Чисто теоретично можна і машину приганяти, але якось дорогувато!

У Вас там взагалі ніхто не живе? Лише ви і природа?
Значить територія державна.
Це на своїй ділянці Ви можете що завгодно робити. Хоч фонтан з нечистот. (Якщо сусіди не настукають). А з державою краще не жартувати. Ви будете порушувати закон про природокористування.
Знову ж це сьогодні нікого немає, а завтра може з'явитися власник.
Розу вітрів вивчали? Вітром теж може запах рознести по всій окрузі.
СЦН вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 17:05   #16
Петрович
Читатель
 
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 35
Петрович на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от СЦН Посмотреть сообщение
У Вас там взагалі ніхто не живе? Лише ви і природа?
Значить територія державна.
Це на своїй ділянці Ви можете що завгодно робити. Хоч фонтан з нечистот. (Якщо сусіди не настукають). А з державою краще не жартувати. Ви будете порушувати закон про природокористування.
Знову ж це сьогодні нікого немає, а завтра може з'явитися власник.
Розу вітрів вивчали? Вітром теж може запах рознести по всій окрузі.
Я розумію Ваші доводи і побоювання! але:
1. Проживати там будемо удвох з дружиною. Ну, дасть Бог, і онуки. Чи багато від нас буде "смердючих" ВІДХОДІВ? Влітку миємося в літньому душі. Взимку помитися раз в два-три дні теж не великий водоспад.
3. Пустир знаходиться в такому місці, що ні купити там ділянку, ні тим більше побудуватися або влаштувати там город не представляється можливим. А з урахуванням того, що село вимирає, у нас і нормальних ділянок майже немає, взагалі немає розмови. Ось тільки дороги більший час року до нас немає. Ось і не купує ніхто. Уазіки і Ниви не завжди проповзають. Та й до Києва майже 300 км. Коротше використовувати цей пустир як фільтраційний майданчику цілком доречно.
3. За Розу вітрів теж не сильно переживаю, з вищезазначених причин, і вдома далеко і "нюхати" не комусь!
Як ліричний відступу можу сказати, що в 1999 році я викопав новий туалет. Розмір ями приблизно 1.5х1.5х1.5. Так ось наповнилася вона тільки зараз. Правда воду туди не лили. Її доведеться як то відкачати і засипати.
Так що щодо морозу? Замерзати не буде? Інакше-катастрофа!

ПиСи Як варіант можна відкачувати то, що рідкіше, а то що більш тверде раз на пів-року вивозити машиною
Петрович вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 17:09   #17
СЦН
Читатель
 
Регистрация: 05.01.2017
Сообщений: 39
СЦН на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петрович Посмотреть сообщение
Як варіант можна відкачувати то, що рідкіше, а то що більш тверде раз на пів-року вивозити машиною
Так зробіть нормальний однокамерний септик з кілець.
1 камера з дном, 2 -без дна. У другу камеру фекакальник.
Те, що пожиже піде, а осад при Вашому водоспоживання будете відкачувати раз в декілька років.
СЦН вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 17:11   #18
Петрович
Читатель
 
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 35
Петрович на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от СЦН Посмотреть сообщение
Так зробіть нормальний однокамерний септик з кілець.
1 камера з дном, 2 -без дна. У другу камеру фекакальник.
Те, що пожиже піде, а осад при Вашому водоспоживання будете відкачувати раз в декілька років.
Я вже і про це думав. Другу камеру зробити з покришок від фури. Що вбереться, то і вбереться! Буде через край-відкачали фекальніком. І камера ця вийде вже більше 20-ти метрів від колода і за рівнем набагато нижче його! Одна голова-хороша, а кілька-еврика!
Петрович вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 17:12   #19
СЦН
Читатель
 
Регистрация: 05.01.2017
Сообщений: 39
СЦН на пути к лучшему
По умолчанию

Цитата:
Сообщение от Петрович Посмотреть сообщение
Буде через край-відкачали фекальніком
Можна і дренажним насосом.
СЦН вне форума   Ответить с цитированием
Старый 23.03.2017, 17:14   #20
Петрович
Читатель
 
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 35
Петрович на пути к лучшему
По умолчанию

Дякую за інформацію! Форуми взагалі-джерело інформації. Але її потрібно ретельно фільтрувати. Бувають у "спеців" діаметрально-протилежні погляди на одні й ті самі речі! Наприклад (і особливо), у електриків і сантехніків

P.S. Ось тільки до піску мені не докопати. Після риття колодязя на сім кілець в землю, у мене була тільки купа глини. І судячи з усього дуже щільною. Був ще якийсь сірий шар, але небагато. Піску в упор не помітив коли глину розкидав. Мабуть тому у мене і колодязь не зіпсувався, хоча знаходиться в 8-ми метрах від туалету! УГВ у мене схоже дуже глибокий!
Петрович вне форума   Ответить с цитированием
Ответ

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.

Быстрый переход


Текущее время: 20:57. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2024, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
//Analytics