![]() |
|
|
#1 |
|
Активный пользователь
Регистрация: 23.10.2015
Сообщений: 61
![]() |
Добрий день, шановні форумчани! Тільки не пишіть, будь ласка, про те, що ось які ми не компетентні та інше, що вибрали такий геморой. Молоді, недосвідчені, ЗНАЄМО
) Прошу допомоги у вирішенні проблеми, а проблеми ось яка. Якщо коротко, купили будинок для ПМЖ в 30км від Ковеля, прийшла весна, виявилося лоханулись і будинок, виявляється, стоїть ніби як в болоті. Ділянка розташована в низині і по весні топить верховодка. Склад: грунт 70-90см, далі глина (метра 2 копав, глина хороша, без піску). У минулому році зробили дренаж, його видно на фото 2,3,6 і 8, але настали холоди і не встигли закласти дренажну трубу і засипати. Все це справа йде в колодязь, а з колодязя, за 150 метрів по поліпропіленової трубі в річку. Підлогу вирішили відразу міняти і піднімати її. В одній з кімнат знята повністю підлога і видно на фото 1, 1-1 (орігінал1), 5,4 що власне турбує. У цьому році у нас було дуже багато опадів і снігу дуже багато. Хочемо відсипати всю ділянку піском, потім дрібним щебенем, і далі тротуарною плиткою, на фото 2 показані межа останнього шару відсипання, далі вимощення, а на самій ділянці плитка. У самому будинку хочемо зробити засипні підлоги, пиріг такий, від низу до верху: пісок - руберойд - пісок - плівка - стяжка 10см - чистову підлогу. Чи всі правильно? Може бути, щось порадите?
|
|
|
|