![]() |
|
|
#14 |
|
Читатель
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 35
![]() |
Так, земляні роботи треба узгоджувати з тими, хто проводить кабелі. У них стовпчики над кабелем стоять, на стовпчиках контакти вказані. Сам теж зіткнувся з подібною проблемою, правда, підпілля у мене не топить - у мене плита. А ось двір цієї весни перетворився на Венецію. Вода тече з підлоги рівно через ділянку ... як сніг зійде повністю, так буду екскаватором канаву вздовж ділянки копати ..
|
|
|
|