Вернуться   Форум Nasos-online > Форум насосного портала > Водоснабжение и водоотведение

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 29.03.2017, 15:38   #14
Петрович
Читатель
 
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 35
Петрович на пути к лучшему
По умолчанию

Так, земляні роботи треба узгоджувати з тими, хто проводить кабелі. У них стовпчики над кабелем стоять, на стовпчиках контакти вказані. Сам теж зіткнувся з подібною проблемою, правда, підпілля у мене не топить - у мене плита. А ось двір цієї весни перетворився на Венецію. Вода тече з підлоги рівно через ділянку ... як сніг зійде повністю, так буду екскаватором канаву вздовж ділянки копати ..
Петрович вне форума   Ответить с цитированием
 

Опции темы
Опции просмотра

Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Выкл.

Быстрый переход


Текущее время: 04:35. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
//Analytics