Вернуться   Форум Nasos-online > Форум насосного портала > Дренаж, канализация, септики

 
 
Опции темы Опции просмотра
Старый 23.03.2017, 16:00   #14
Петрович
Читатель
 
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 35
Петрович на пути к лучшему
По умолчанию

Прошу вибачення, але у мене схожа ситуація! Майбутній септик буде знаходиться приблизно в 15-17 метрах від колодязя. Інакше не вийде. Так само планую: дно, три кільця, кришку. Шви замажу. І у мене починаючи від колодязя йде схил вниз. Тобто однокамерний септик буде нижче колодязя приблизно на 1-1,5 метра. У моєму запаленому мозку народилася ідея кинути в колодязь фекальнік з подрібнювачем по типу V1500 і після розмішування відкачувати все це на пустир по трубі 50 мм. Відстань до пустиря приблизно 30-35 метрів і майже завжди під ухил. На пустирі мої стоки ні кому не завадять. Один сумнів - насос впорається з таким завданням? І чи не буде замерзати вміст стічного колодязя в сильні морози?
Чисто теоретично можна і машину приганяти, але якось дорогувато!
Петрович вне форума   Ответить с цитированием
 


Ваши права в разделе
Вы не можете создавать новые темы
Вы не можете отвечать в темах
Вы не можете прикреплять вложения
Вы не можете редактировать свои сообщения

BB коды Вкл.
Смайлы Вкл.
[IMG] код Вкл.
HTML код Вкл.

Быстрый переход


Текущее время: 07:42. Часовой пояс GMT +2.


Powered by vBulletin® Version 3.8.7
Copyright ©2000 - 2026, vBulletin Solutions, Inc. Перевод: zCarot
//Analytics