![]() |
|
|
#14 |
|
Читатель
Регистрация: 26.05.2016
Сообщений: 35
![]() |
Прошу вибачення, але у мене схожа ситуація! Майбутній септик буде знаходиться приблизно в 15-17 метрах від колодязя. Інакше не вийде. Так само планую: дно, три кільця, кришку. Шви замажу. І у мене починаючи від колодязя йде схил вниз. Тобто однокамерний септик буде нижче колодязя приблизно на 1-1,5 метра. У моєму запаленому мозку народилася ідея кинути в колодязь фекальнік з подрібнювачем по типу V1500 і після розмішування відкачувати все це на пустир по трубі 50 мм. Відстань до пустиря приблизно 30-35 метрів і майже завжди під ухил. На пустирі мої стоки ні кому не завадять. Один сумнів - насос впорається з таким завданням? І чи не буде замерзати вміст стічного колодязя в сильні морози?
Чисто теоретично можна і машину приганяти, але якось дорогувато! |
|
|
|